Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in C:\inetpub\vhosts\tabbilisim.com\httpdocs\system\database\mysql.php on line 6
Hakkımızda

Hakkımızda

                   Faaliyete başladığımız 2007 yılından beri; geleceği görerek büyüyen, yenilenen ve daima kaliteli hizmeti ve güveni ön planda tutarak sizler için çalışmalarına devam eden alanında deneyimli ve çözüm üreten bir firmayız.
 
                  Altyapımız dünden geleceğe güçleniyor. Tab Bilgisayar Bilişim Hizmetleri' nin kaliteli ve güvenli çalışma ilkesi,sınırsız servis imkanı sizleri mutlu etmeye devam ediyor. Sorunlarınızı sahiplenerek,çözüm için sizin kadar endişelenen ve daima yanınızda yer alan firmamız, bünyesine piyasada benimsenmiş kaliteli ürünleri de alarak sizlere ulaşmaya devam edecektir.
ANTALYA 'da daima ilklere imza atan Tab Bilgisayar Bilişim Hizmetleri ,bir yandan bilişim ve telekomünikasyon alanında sizlere hizmet verirken,öte yandan Uydu İnternet Hizmet Sağlayıcılığı  ile herzaman heryerde yüksek hızda internet bağlantısı sağlamaktayız.
 
Tab Bilgisayar Bilişim Hizmetleri /ANTALYA © 2024
Altyapı: OpenCart-TR