Uydudan İnternet Antalya

Tooway nedir?
Tooway, internet erişimi için kullanılan çift yönlü yüksek hızlara erişebilen geniş bant uydu internet hizmetidir. Tooway uydu internet hizmetini kullanmak için kesinlikle telefon hattına ihtiyacınız yoktur.

Kısaca Tooway, karasal bağlantıların olmadığı veya altyapının yetersiz olduğu bölgelerde kullanıcılara uydu üzerinden internet veya veri iletişim hizmetleri sunmaktadır.

Şehir dışı veya kırsal alanlarda veya alt yapının olmadığı yerlerde veya internetin yedeklenmesi gerektiği yerlerde. Bu durumlar için Çözüm ortağı olduğumuz TOOWAY ile kurumsal müşterilerimize uydu üzerinden kesintisiz iletişim imkanı sağlamaktadayız. Uydu üzerinden internet erişimi veya veri iletim çözümü sunan hizmet paketlerinin tümüdür. TOOWAY, madencilik, enerji, otomasyon, balıkçılık, yayıncılık gibi Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren birçok sektörün ihtiyaçlarına cevap verirmektedir.,

Bu doğrultuda Firmamız TAB BİLGİSAYAR BİLİŞİM HİZMETLERİ olarak donanım ve teknik desteği karşılamak için sizlerin yanınızdayız.

Uydudan internet TOOWAY müşterilerimizin büyük çoğunluğu MERMER firmaları olup.Mermer Ocaklarındaki internet sorunu çözmekteyiz.Bunun yanı sıra Mermer ocaklarınızdaki Güvenlik Kamera Sistemi ocaklar arasındaki Kablosuz veya VPN çözümlerinide sağlamaktayız.

Aşağıda Aklınıza gelen veya gelebilecek sorular ve cevapları aşağıdaki gibidir.Şayet farklı soru taleblerinizi aşağıdaki bulunan telefon numaralarından veya mail ortamında sorabilirsiniz.

Kota ve Kullanım Bilgisi

http://checkportal.skylogicnet.com

 

Hava şartları Tooway servisini etkiler mi ?

Tooway anteni 160 km/h hızla esen rüzgarlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Çok yoğun yağmur veya kar da dahi internet hizmeti verilebilmektedir.

Hangi hızları kullanabilirsiniz ?

30 Mbps / 6 Mbps e kadar internet hızı kullanılabilir.
 

Bilgisayarım için herhangi bir minimum gereklilik var mı ?

Tooway ile internete bağlanabilmeniz için ethernet yada wi-fi bağlantısı olan herhangi bir PC’ nizin olması yeterlidir.

Çanak antenin ölçüsü ne kadar ?

Tooway uydu interneti anteni yalnızca 72x68 cm ölçüsündedir. Anten çok yer kaplamaz ve görüntü kirliliği kesinlikle yaratmaz.

Kota Aşımında Ne Olur ?

Seçtiğiniz paketin aylık kota sınırını aştığınızda extra bir ücretlendirme yapılmaz. Ancak paketinizin başlangıçta belirlenmiş download/upload hızı belirli bir oranda düşürülür. Kullanım oranlarınız nominal seviyelere tekrar ulaştığında hızınız tekrar eski konumuna getirilir. Hızınız düşük konuma geldiğinde bizden ek kota talep edebilirsiniz. 1 GB lık paketler halinde sunulan bu ek kotaları alarak hızınızı anında eski haline getirebilirsiniz.

Sabit IP alabilecek miyim ?

Tooway uydu internet servislerinde aylık 9 lira gibi bir ücret karşılığında sabit IP kullanabilirsiniz.

VPN kullanabilecek miyim ?

Sabit IP’niz olduğu taktirde VPN, CIR Tunel veya Ipsec uygulamalarını kullanabilirsiniz. Özel uygulamalarınız için Tab Bilgisayar Bilişim Hizmetleri ile iletişime geçmenizi öneririz.

Tooway seti içinde hangi cihazlar var ?

Tooway uydu internet seti içinde; anten, anten ayağı, kablo, LNB ve Tooway modem ve istenirse wi-fi router ayrıca eklenmektedir.

Tooway sistemi ne kadar sürede kurulur ?

Tooway uydu interneti normal şartlarda profesyonel bir teknik ekip ile en geç iki saat içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

Abone olursam kaç gün içerisinde Tooway’ i kullanmaya başlayabileceğim ?

Tooway uydu internet hizmetini satın aldığınızda en geç 3 iş günü içinde kurulum ekiplerimiz sizi Tooway internet hizmeti ile buluşturacaktır.

Faturaları mı nasıl ödeyebilirim ?

Tooway için düzenlenecek aylık internet hizmet faturalarını anlaşmalı bankalar ile yada kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda anlaşmalı bankalar ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Kullanım Durumumu ve Kotamı Nasıl Takip Edebilirim ?

Toowat Uydu İnternetine Bağlı bulunan bilgisayarınızdan, http://checkportal.skylogicnet.com adresine girdiğinizde otomatik olarak IP' niz ve MAC adresiniz tanınarak kullanım bilgisi ekranınıza yansıtılmaktadır.

Kota ve Kullanım Bilgisi

http://checkportal.skylogicnet.com

 

TOOWAY UYDUDAN İNTERNET İÇİN MEVCUT PAKET VE FİYATLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

 

Uydudan Internet Antalya

Fiyat tarifeleri, Eser Telekom Uzaynet tarifeleriyle aynı olup, satış ve pazarlama faaliyetleri de Eser Telekom ile yapılan  Uzaynet Pazarlama Çözüm Ortaklığı Sözleşmesi çerçevesinde yapılmaktadır.

 

 

ÖRNEK KURULUMLARIMIZ

 

Tab Bilgisayar Bilişim Hizmetleri /ANTALYA © 2019
Altyapı: OpenCart-TR