Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in C:\inetpub\vhosts\tabbilisim.com\httpdocs\system\database\mysql.php on line 6
Veri Kurtarma Antalya

Veri Kurtarma Antalya

  

Veri Kurtarma Hizmetleri; bilgisayar, dijital kamera ve video, cep telefonu ve her türlü kayıt ortamında veri kaybına yaşanan her durumda, yüksek başarı oranı ile birçok firma, şahıs ve kurumun verilerine ulaşmasını sağlamaktadır. 2007'den günümüze bu alanda sürekli gelişme sağlayan firmamız, şu anda

Firmamıza veri kurtarma amaçlı getirilen disklerdeki başarı oranının yüksek olmasının sebebi, diske herhangi bir zarar vermeden tüm işlemlerin titizlikle yürütülmesidir.


Veri kurtarma teknolojileri açısından dünyadaki en son gelişmeleri, donanım ve yazılımları yakından takip eden firmamızın, yetkin veri kurtarma mühendisleri ile size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sahip olduğumuz teknoloji, tecrübe ve bilgi birikimi ile hafıza kartları gibi en küçük veri depolama ortamından SAN/NAS gibi yüksek kapasiteli veri ambarlarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine müdahale edebiliyoruz.

Yüksek başarı oranı, hızlı hizmet ve işinizin her safhasında bilgi alabilme imkanları ile veri kurtarma alanında firmamız, Antalya'nın en fazla iş yapan ve en fazla disk stoğuna sahip firmasıdır.

.

Fujitsu, Western Digital, IBM, Maxtor, Quantum, Toshiba, Seagate, Samsung, Hitachi ve artık üretilmeyen tüm hard disk markalarından veri kurtarma hizmeti veren firmamız, bu işten elde ettiği kazancın önemli bir kısmını araştırma/geliştirme ve yeni teknolojilerin takip edilmesine yatırmaktadır. Böylelikle sürekli olarak gelişen hard disk ve diğer kayıt ortamlarının yakından takip edilmesi mümkün olmaktadır.

Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği açısından önem taşıyorsa, bu işi yaklaşık 12 yıldır başarılı bir şekilde yürüten firmamıza güvenebilirsiniz.

Data Kurtarma Antalya

Veri Kurtarma Antalya

Bilgi Kurtarma Antalya

Antalya Harddisk Kurtarma

Hard Disk Kurtarma Antalya

Tab Bilgisayar Bilişim Hizmetleri /ANTALYA © 2024
Altyapı: OpenCart-TR